Rate this post

Long Chun është një emër i nxehtë që TikToker po përhapet në platformat e rrjeteve sociale për momentin. Për t’ju ndihmuar të merrni informacione më interesante për këtë djalë, Shkolla e mesme Yen Tran ndaj me ju artikullin Kush është Long Xuan?. Le të lexojmë së bashku!

Kush është Long Xuan?

Long Chun është një TikToker i famshëm i nxehtë për momentin. Edhe pse është i ri, ai ka fituar një numër të madh ndjekësish në Tiktok.

Aktualisht ai po shkakton ethe në rrjetet sociale, veçanërisht në TikTok me personazhin Tuan Trinh. Ky është një rol në komedinë Doi Trinh nga Long Xuan dhe Tun Pham.

Tuan Trinh është një vajzë me një trup topolak me një stil mode që është pak… pak i tepruar. Tuan Trinh bën përshtypje edhe me flokët e shkurtër që përqafojnë fytyrën si personazhi i filmit vizatimor Maruko. Ajo punon në shërbim dhe ka një mënyrë të mirë për të folur e pakuptimtëduke sjellë kështu të qeshura freskuese për shikuesit.

Kush është Tuan Trinh?

Long Chun bën përshtypje me një imazh të thartë dhe të mprehtë. Për më tepër, djali ndonjëherë shfaqet me një imazh të turbullt dhe qesharak. Është larmia e përmbajtjes dhe krijimtaria e tij që Long Chun ka tërhequr vëmendjen e shumë njerëzve.

Falë energjisë pozitive që përhapet nga argëtimi dhe balta e tij, Long Chun është aktualisht një nga emrat kryesorë në fushën e argëtimit në platformat e rrjeteve sociale.

Kush është Long Xuan?

Për të kuptuar dhe ditur më shumë se kush është Long Chun, si dhe prejardhja e Long Chun, ju lutemi ndiqni përmbajtjen më poshtë të përpiluar nga shkolla e mesme Yen Tran.

Biografia e TikToker Long Chun

Cili është emri i vërtetë i Long Xuan?

Emri i vërtetë i TikToker Long Chun është Tran Hoang Long. Që kur iu bashkua platformës Tiktok, shumë njerëz shpesh kujtojnë djalin e pashëm Long Chun. Pak njerëz e dinë se emri i tij i vërtetë është Tran Hoang Long.

Në cilin vit lindi Long Xuan? Nga është Long Xuan?

Ai ka lindur më 26 prill 1996. Long Chun ka lindur dhe është rritur në Hanoi.

Xem thêm :   Hỏny là gì? Horny và hony liên quan gì với nhau?

Aktualisht, ai ende jeton dhe punon në Hanoi.

kravatë e gjatë

Sa i gjatë është Long Xuan?

Aktualisht, gjatësia e Long Chun nuk është bërë e ditur. Me imazhet që shfaqen shpesh në video, shumë njerëz mendojnë se Long Chun është rreth 1 m7 i gjatë.

Kjo është lartësia relative tek meshkujt. Nëse jeni të interesuar për këtë përmbajtje, mos humbisni artikujt e ardhshëm të shkollës së mesme Yen Tran!

Sa peshon Long Chun?

Në vitin 2018, mashkulli i nxehtë TikToker tregoi se peshonte rreth 115 kg. Duke kuptuar se humbja e peshës do ta ndihmonte të kishte më shumë avantazhe në karrierën e tij, ai bëri të gjitha përpjekjet për të humbur 30 kg.

Falë këtij zbulimi, ne kemi një Long Xuan të pashëm si tani.

Kush është Long Xuan? Pamje nga afër e bukurisë së nxehtë dhe të paharrueshme të TikToker Tuan Trinh në zhvillim

Llogaria e Long Chun në rrjetet sociale

Aktualisht, kanalet e rrjeteve sociale të Long Chun tërheqin një numër të madh ndjekësish. Pra, kur u pyet se kush është Long Chun, shumë njerëz dinë për të.

 • Kanali zyrtar Tiktok:
 • Faqja zyrtare në Facebook:
 • Kanali zyrtar në YouTube:
 • Instagrami i Long Chun:

Karriera e TikToker Long Chun

Karriera e aktrimit të Long Chun

Pas karrierës së tij si aktor për 10 vjet, roli i tij më mbresëlënës mund të përmendet si roli i Nam Phong – një djalosh i trashë që është i apasionuar pas shkencës në sitcom “Dritarja e qelqtë”.

Përveç kësaj, Long Chun gjithashtu mori pjesë në një sërë rolesh dytësore në filma të tjerë, duke bashkëpunuar në skenën e teatrit.

Kush është Long Xuan? Pamje nga afër e bukurisë së nxehtë dhe të paharrueshme të TikToker Tuan Trinh në zhvillim

Karriera e Long Chun në Tiktok

Sidoqoftë, suksesi i erdhi vërtet vetëm kur u bë TikToker, duke lëshuar miliona shikime çdo ditë në lidhje me jetën e përditshme.

Dihet se kanali zyrtar Tiktok i Long Chun ka arritur 5.2 milionë fansa dhe 127.3 milionë pëlqime. Kjo është një nga llogaritë më të njohura të Tiktok për momentin.

Përveç kësaj, ai zotëron edhe kanalin e tij në YouTube Long Chun Official, i cili kryesisht ri-ngarkon klipet që ai ka postuar në Tiktok si:

 • Komedi Tiktok: Një përmbledhje komedi me miliona shikime Long Chun & Long Be – Pjesa 1
 • Tiktok Comedy: Zonja e butë | Long Xuan, Behu i gjatë
 • Long Chun Official l Long ka një fytyrë të bukur dhe një fund super frikacak

karriera tiktok e gjatë chun

Falë aftësisë së tij aktoriale të falsifikuar më parë, Long Xuan aktual me aktrimin e tij simpatik, mendjemprehtë dhe qesharak ka rrëmbyer zemrat e fansave në rrjetet sociale.

Ai merr mijëra oferta reklamash nga marka të mëdha dhe të vogla, duke fituar miliarda dollarë në vit.

Karriera e biznesit të Long Chun

Vitet e fundit, përveç përkushtimit ndaj artit, shumë artistë të njohur dhe KOLS kanë punët e tyre anësore; Ndër to janë hapja e restoranteve dhe bareve.

Siguria e Long Chun

Duke ndjekur këtë rrugë, në vitin 2020, TikToker Long Chun hapi dyqanin “One Morning”. Përveç arritjes së sukseseve të caktuara, restoranti i Long Chun ka hasur edhe shumë polemika dhe polemika në grupet e vlerësimit të kuzhinës.

Shiko me shume:

Jeta private e TikToker Long Chun

Me siguri këto janë të gjitha gjërat që nuk duhen humbur kur mësoni për një person të famshëm, kështu që le të eksplorojmë pikat kryesore të jetës private të këtij TikToker me shkollën e mesme Yen Tran!

Xem thêm :   Giấc mơ thấy rắn là điềm báo gì? Giải mã giấc mơ thấy rắn đánh con gì?

Kush është nëna e Long Chun? Fëmijëria e pakënaqur e Long Chun

Mësohet se ai asnjëherë nuk e ka bërë publike identitetin e nënës së tij. Vetëm dijeni se Long Chun është privuar nga dashuria prindërore që nga fëmijëria.

kush është çuna ime e gjatë

Sipas gazetës së nxehtë të shpërndarë TikToker, prindërit e tij janë socialë, kështu që ata u kapën nga ligji. Që në moshën 2-vjeçare, Long Chun ka jetuar me familjen e vëllait të madh të babait të tij biologjik.

E konsideronin si djalin e tyre, e rritën dhe e shoqëronin në çdo hap.

Kush është vëllai më i vogël i Long Chun? Kush është Baby Long?

Vëllai i vogël i Long Chun – Long Be ka lindur në vitin 2012. Long Be është gjysmëvëllai i mashkullit të nxehtë TikToker, por jo për shkak të kësaj, ata largohen, përkundrazi, dy vëllezërit e duan shumë njëri-tjetrin.

Kush është Long Xuan? Pamje nga afër e bukurisë së nxehtë dhe të paharrueshme të TikToker Tuan Trinh në zhvillim

Falë paraqitjes së bukur dhe stilit simpatik të aktrimit që duket se është trashëguar nga vëllai i tij, Long Be gjithmonë i përmbush mirë të gjitha rolet e caktuara.

Shfaqja e dy vëllezërve Long Lon – Long Be në klipin e Tiktok është e pëlqyer nga shumë përdorues të internetit.

Kush është gruaja / e dashura / e dashura e Long Chun?

Aktualisht ky informacion ka ende nevojë për një përgjigje të saktë, ju lutemi prisni që ekipi i shkollës së mesme Yen Tran të shtojë më shumë! Shumë përdorues të internetit dyshuan se marrëdhënia midis Long Chun dhe Tun Pham ishte më shumë sesa thjesht miq. Megjithatë, deri më tani, të dy janë ende bashkë-yje të mirë, duke sjellë shumë të qeshura tek publiku.

Long Chun për shkak të tumorit të kockës së nofullës?

Në vitin 2020, kur merrte pjesë në programin Familiar Face, ai i bëri fansat të shqetësoheshin kur papritmas ndau informacionin fatkeq se kishte një sëmundje enzimë kockore – një tumor malinj i nofullës.

Për të trajtuar, TikToker i nxehtë duhet të heqë me kirurgji tumorin dhe të gjithë zonën e nofullës së poshtme. Sepse nëse nuk hiqet kocka e nofullës, rreziku i përsëritjes do të jetë më shumë se 90%.

Duke kapërcyer të gjitha shqetësimet, ai vazhdoi të ishte optimist dhe zhvilloi karrierën e tij në mënyrë që Long Chun të kishte suksesin që është sot.

Kush është Long Xuan? Pamje nga afër e bukurisë së nxehtë dhe të paharrueshme të TikToker Tuan Trinh në zhvillim

Long Chun zbuloi një të ardhur të madhe prej 1 miliard VND/muaj?

Të ardhurat e industrisë së argëtimit janë gjithmonë një shqetësim kryesor, kështu që kur TikToker Long Chun ndau: “Për sa i përket të ardhurave të mia, mund të marr disa qindra në muaj. Ka edhe muaj piku, shumë punë, ndonjëherë afro 1 miliard”, duke i habitur, hutuar dhe mërzitur shumë njerëz.

long chun fiton 1 ty

Ai vendosi ta bëjë publike këtë informacion për shkak të komenteve dashakeqe të disa përdoruesve të internetit se ai organizoi një short për 10 milionë VND për t’u rregulluar plotësisht, klientëve iu dhanë zarfe të mëdhenj të kuq. sidomos familjen tuaj.

Si rezultat, Long Chun gjithashtu pati një reagim të ngjashëm ndaj komunitetit online.

Xem thêm :   Lê Thụy là ai? Tiểu sử hot TikToker 'cô cô nớt' nổi tiếng

Dashuria mes Long Chun dhe TikToker Tun Pham

Duke iu referuar Long Chun, njerëzit menjëherë mendojnë për TikToker Tun Pham për shkak të ironisë dhe ironisë kur kombinohen të dyja në shumë videoklipe qesharake që kanë shkaktuar ethe gjatë muajit të kaluar.

Tun Pham ka lindur në vitin 1997, ai tregoi se ndonjëherë ai ndjen se personaliteti i tij është mjaft i ngjashëm me atë të Long Chun, vetëm duke parë sytë e tij mund të tregojë se çfarë po mendon Long Chun.

Të dy mbështesin njëri-tjetrin për të shkuar në shumë punë, shpresoj që kjo miqësi të zgjasë përgjithmonë. Do të shohim edhe shumë klipe argëtuese me prezencën e këtyre 2 TikTokers tërheqës.

Kush është i dashuri i Long Chun?

Polemika mes Long Chun dhe vajzës me mjekër?

Polemika e fundit mes dy idhujve “top” Long Xuan dhe Bearded Girl është një dramë jashtëzakonisht e kërkuar nga komuniteti online. Në ndarjen e re, Long Chun tha se “do të flasë deri në fund nëse Beard gjithashtu thurin historinë e të gjithëve, jo vetëm të tij”.

Sipas informacioneve të fundit, Beard ka hequr të gjitha klipet në faqen e saj personale duke pohuar në mënyrë implicite se ka gabuar në këtë incident. Sidoqoftë, përpara kërkimit të faljes jo miqësore: “Më falni, a mund të kërkoj falje?”, komuniteti në internet mbajti anën e TikToker Long Chun më shumë.

Kush është Long Xuan? Pamje nga afër e bukurisë së nxehtë dhe të paharrueshme të TikToker Tuan Trinh në zhvillim

Për shkak se argumentet që ai dha janë shumë bindëse, gjithçka që ai bën siç ndan është për hir të një ambienti të pastër Tiktok, duke e drejtuar brezin e ri drejt gjërave pozitive. Për sa i përket pronares së llogarisë Tiktok znj. Rau, ky TikToker mendon se është e nevojshme të ekspozohen anët e këqija në mënyrë që të rinjtë të dinë për platformën Tiktok.

KOL-të dhe të famshmit nuk janë aq “të pastra” dhe bie në sy sa e imagjinojnë njerëzit. Çfarë mendoni për këtë film?

Shpresojmë se ky artikull Shkolla e Mesme Yen Tran ju ka ndihmuar të kuptoni se kush është Long Chun, biografinë dhe karrierën e tij; në të njëjtën kohë mësoni të gjithë personin e këtij mashkulli të famshëm TikToker përmes dramës më të fundit.

Hope Long do të mbajë gjithmonë një këndvështrim të gëzuar, qesharak dhe pozitiv për t’i dhënë të gjithëve klipe vërtet argëtuese, duke kontribuar në ndërtimin e një platforme të qytetëruar Tiktok si rruga në të cilën ai është.

Long Xuan Tuan Trinh

fundi i postimit Kush është Long Xuan?, mos harroni të bëni like dhe share artikullin për të mbështetur frymën e bashkëpunëtorëve të shkollës së mesme Yen Tran! Lëreni këtë artikull të Shkollës së Mesme Yen Tran të përhapet te më shumë miq! Faleminderit shumë lexues të dashur Shkolla e mesme Yen Tran.Cảm ơn bạn đã đọc bài viết Long Chun là ai? Hot TikToker Tuấn Trinh gây thương nhớ . Đừng quên truy cập Cakhia TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

By Cakhia TV

Link xem trực tiếp bóng đá hôm nay tốc độ cao, chất lượng full HD rõ nét nhanh nhất, không bị chặn. Cakhia TV xem bóng đá mọi lúc mọi nơi cùng dàn bình luận viên tiếng Việt, hướng dẫn soi kèo các trận thi đấu hấp dẫn.

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *