Rate this post

Hot with World Cup 2022 është një program në periferi të turneut më të madh të futbollit në planet FIFA World Cup i prodhuar nga VTV. Shoqëruese të programit janë hotgirs tejet të talentuara dhe të bukura. Këtu janë Lista e 32 vajzave në Facebook në Kupën e Botës 2022 Mirë Shkolla e mesme Yen Tran përditësimi. Le ta zbulojmë së bashku!

Lista e lidhjeve në Facebook të 4 bukurosheve në tabelën A

Hoang Hong Hanh

Shkolla Juridike Hotgirl Hoang Hong Hanh është një nga fytyrat mbresëlënëse nga raundi përzgjedhës i Hot-it me Kupën e Botës 2022. Duke iu bashkuar programit, ajo zgjodhi të bënte tifo për ekipin e KATAR-it.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 5 Prill 2001
 • Vendlindja: Hanoi
 • Dashi
 • Arsimi: Universiteti Juridik Hanoi
 • Profesioni: Puna në VOV – Stacioni Televizioni Vietnam

Hoang Hong Hanh

Pham Dan Chi

Bukuroshja Pham Dan Chi erdhi në Hot me Kupën e Botës të këtij viti me një zemër mbështetjeje për ekipin e EKUADORIT.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 22 qershor 1997
 • Vendlindja: Ninh Binh
 • Shenja e horoskopit: Kanceri
 • Arsimi: Bachelor në Universitetin e Punës Sociale
 • Profesioni: MC

Pham Dan Chi

Thai Phuong Thao

Bukuroshja Thai Phuong Thao erdhi në Hot me Kupën e Botës të këtij viti me një zemër mbështetjeje për ekipin SENEGAL.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 7/11/2000
 • Vendlindja: Thai Binh
 • Zodiaku: Akrepi
 • Arsimi: Bachelor në Universitetin e Hapur

Thai Phuong Thao

Trëndafili

Studentja nga Akademia e Gazetarisë dhe Propagandës erdhi në Hot me Botërorin 2022 me frymën e mbështetjes absolute për ekipin e Holandës.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 15 dhjetor 2002
 • Vendlindja: Hanoi
 • Zodiaku: Shigjetari
 • Arsimi: Student në Akademinë e Gazetarisë dhe Komunikimit

Trëndafili

Lista e llogarive në Facebook të 4 bukurosheve Tabela

Hoang Minh Chau

Duke ardhur në Hot me Kupën e Botës 2022, Hoang Minh Chau do të nxisë ekipin e Mbretërisë së Bashkuar në Grupin B.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Lindur: 9 shtator 1996
 • Vendlindja: Quang Ninh
 • Zodiaku: Virgjëresha
 • Arsimi: Bachelor i Akademisë Kombëtare të Administratës Publike
Xem thêm :   Tiểu Sử Hot girl Nguyễn Thị Hà Vi

Hoang Minh Chau

Bui Thi Thu Trang

Bui Thi Thu Trang është një nga 32 vajzat e përzgjedhura për të marrë pjesë në Hot with World Cup. Ajo erdhi këtu me gjithë zemër për ekipin e IRAN-it.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 26 gusht 2002
 • Vendlindja: Hanoi
 • Zodiaku: Virgjëresha
 • Arsimi: Student në Akademinë e Politikave dhe Zhvillimit

Bui Thi Thu Trang

Pham Hong Ngoc

Pham Hong Ngoc është një hotgirl e bukur nga provinca Ha Tinh. Duke iu bashkuar Hot-it me Kupën e Botës të këtij viti, ajo zgjodhi të vazhdojë zjarrin për ekipin SHBA-SHBA.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 10.11.1995
 • Vendlindja: Ha Tinh
 • Shenja e zodiakut: Peshorja
 • Arsimi: Bachelor i Kolegjit Pedagogjik Hanoi

Pham Hong Ngoc

Tran Dan Thi

Tran Dan Thi është një bukuroshe që bën tifo për ekipin e Uellsit në Grupin B të Kupës së Botës 2022.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 24 qershor 2002
 • Vendlindja: Binh Dinh
 • Shenja e horoskopit: Kanceri
 • Edukimi: Universiteti i Ekonomisë, Universiteti i Teatrit dhe Kinemasë, KLM

Tran Dan Thi

Lista e faqes së 4 vajzave në Facebook

Ha Thi Hoa Binh

Ha Thi Hoa Binh është një modele e bukur nga Phu Tho. Në Botërorin e këtij viti ajo do të bëjë tifo për skuadrën e ARGJENTINËS.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 20 gusht 2002
 • Vendlindja: Phu Tho
 • Zodiaku: Luani
 • Profesioni: Fotomodel

Ha Thi Hoa Binh

Nguyen Minh Chau

Bukuroshja Nguyen Minh Chau që vjen në Hot me Kupën e Botës të këtij viti do të bëjë tifo për ekipin e ARABIS SAUDI.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 3/3/2003
 • Vendlindja: Hanoi
 • Zodiaku: Peshqit
 • Arsimi: Student në Universitetin e Kulturës

Nguyen Minh Chau

Dinh Kieu Trang

Duke ardhur në Hot me Kupën e Botës 2022, bukuroshja Dinh Kieu Trang vendosi të gjithë besimin e saj te ekipi i MEXICO-s.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 2/11/2000
 • Vendlindja: Hanoi
 • Zodiaku: Akrepi
 • Arsimi: Bachelor në Universitetin e Ekonomisë Kombëtare

Dinh Kieu Trang

Vu Tra My

Vu Tra My erdhi në programin Hot me Kupën e Botës dhe i dha gjithë dashurinë skuadrës polake.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 22 janar 1993
 • Vendlindja: Thai Binh
 • Shenja e zodiakut: Ujori
 • Arsimi: Bachelor në Kolegjin Biznes dhe Teknologji

Vu Tra My

Përmbledhje e lidhjeve në Facebook të 4 vajzave

Pham Hoang Giang

Pham Hoang Giang është një hotgirl me një personalitet që ka marrë shumë vëmendje përpara se të vinte në Hot me Kupën e Botës 2022. Duke ardhur në programin e këtij viti, ajo zgjodhi të bënte tifo për ekipin e FRANCËS.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 15 qershor 1999
 • Vendlindja: Ninh Binh
 • Zodiaku: Binjakët
 • Arsimi: Bachelor i Arteve të Bukura Industriale

Pham Hoang Giang

Ung Minh Phuong

Ung Minh Phuong është një vajzë e bukur nga Hanoi. Ajo erdhi në Hot me Kupën e Botës 2022 për të bërë tifo për skuadrën e Danimarkës.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 26 korrik 1997
 • Vendlindja: Hanoi
 • Zodiaku: Luani
 • Arsimi: Bachelor i Akademisë së Gruas
 • Profesioni: Mësues i klubit të vallëzimit të shkollës fillore Chu Van An
Xem thêm :   Ngô Thuý Quỳnh là ai? Người mẫu bạch tạng đầu tiên Việt Nam

Ung Minh Phuong

Pham Thu Hang

Vajza e bukur Pham Thu Hang erdhi në Hot me Kupën e Botës 2022 me një zemër dashurie për ekipin australian.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 22 korrik 1996
 • Vendlindja: Quang Ninh
 • Shenja e horoskopit: Kanceri
 • Arsimi: Bachelor në Farmaci

Pham Thu Hang

Nguyen Thuc Anh

Nguyen Thuc Anh është një vajzë e lezetshme nga Thai Binh. Ajo bën tifo për ekipin e TUNIZIS.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Lindur: 19.11.1997
 • Vendlindja: Thai Binh
 • Zodiaku: Akrepi
 • Arsimi: Bachelor në Universitetin e Biznesit dhe Teknologjisë

Nguyen Thuc Anh

Lista e lidhjeve në Facebook të 4 vajzave të nxehta Tabela E

Bëj Thuy Linh

Do Thi Thuy Linh është një hotgirl e bukur nga Thanh Hoa. Ajo erdhi në Hot këtë vit për të bërë tifo për ekipin e SPANËS.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 25 korrik 2000
 • Vendlindja: Thanh Hoa
 • Zodiaku: Luani
 • Profesioni: DJ profesionist

Bëj Thuy Linh

Nguyen Thi Huyen Trang

Vajza Nguyen Thi Huyen Trang iu bashkua programit me shpresën që ekipi i COSTA RICA-s të shkëlqejë në sezonin e Kupës së Botës të këtij viti.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 1 shtator 2000
 • Vendlindja: Hai Duong
 • Zodiaku: Virgjëresha
 • Arsimi: Bachelor për Gazetari dhe Akademia e Komunikimit

Nguyen Thi Huyen Trang

Bëni Thi Minh Tien

Do Minh Tien është një vajzë e nxehtë nga Hanoi. Ajo shpreson që këtë vit skuadra gjermane të shkëlqejë shumë.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 27 shtator 2002
 • Vendlindja: Hanoi
 • Shenja e zodiakut: Peshorja
 • Arsimi: Student në Universitetin e Ekonomisë Kombëtare

Bëni Thi Minh Tien

Nguyen Quynh Anh

Muza Nguyen Quynh Anh vihet re nga të gjithë për shkak të pamjes së saj seksi. Ajo erdhi në program me gjithë zemër për të mbështetur ekipin JAPONEZ.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Lindur: 2 tetor 1997
 • Vendlindja: Hung Yen
 • Shenja e zodiakut: Peshorja
 • Arsimi: Bachelor në Universitetin e Hapur

Nguyen Quynh Anh

Lista e faqeve në Facebook me 4 vajza të nxehta Tabela F

Phan Thi Thuy Nga

Vajza Phan Thi Thuy Nga erdhi në Hot këtë vit për t’i dhënë asaj gjithë dashurinë e saj për ekipin BỈ.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 10 shtator 2000
 • Vendlindja: Hung Yen
 • Zodiaku: Virgjëresha
 • Arsimi: Student në Universitetin e Biznesit dhe Teknologjisë

Phan Thi Thuy Nga

Do Thuy Ngoc Thuy

Hotgirl e bukur Do Thuy Ngoc Thuy është një vajzë nga kryeqyteti. Ajo ka një bukuri shumë të nxehtë. Ajo erdhi në Hot për të mbështetur ekipin e KANADA-s.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 1/4/2000
 • Vendlindja: Hanoi
 • Bricjapi i Zodiakut
 • Profesioni: Fotomodel

Do Thuy Ngoc Thuy

Nguyen Lan Phuong

Nguyen Lan Phuong erdhi në Hot me Kupën e Botës 2022 për të ushqyer ekipin maroken.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 28 dhjetor 1994
 • Vendlindja: Hanoi
 • Bricjapi i Zodiakut
 • Arsimi: Bachelor i Universitetit të Hanoi

Nguyen Lan Phuong

Nguyen Thi Hong Trang

Nguyen Hong Trang është vajza që i jep të gjithë dashurinë dhe besimin ekipit të KROATIS në Kupën e Botës 2022 të këtij viti.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Lindur: 19.09.1999
 • Vendlindja: Dak Lak
 • Zodiaku: Virgjëresha
 • Arsimi: Student në Universitetin e Kulturës

Nguyen Thi Hong Trang

Lista e lidhjeve në Facebook të 4 vajzave Wood Board

Cao Thu Trang

Në raundin e casting-ut të këtij viti, Cao Thu Trang la një përshtypje të fortë me pamjen e saj jashtëzakonisht të bukur. Ajo erdhi në Hot këtë vit dhe i dha dashuri të veçantë ekipit të BRAZIL.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Lindur: 26 maj 2001
 • Vendlindja: Vinh Phuc
 • Shenja e zodiakut: Binjakët
 • Arsimi: Student në Akademinë e Gazetarisë dhe Komunikimit
Xem thêm :   Tik Toker Sabrina Quesada - Trường THCS Yên Trấn

Cao Thu Trang

Nguyen Thi thu huyen

Vajza Nguyen Thi Thu Huyen erdhi në Hot këtë vit me zemër të zjarrtë për ekipin e SERBISË.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 20 dhjetor 1999
 • Vendlindja: Thai Binh
 • Zodiaku: Shigjetari
 • Arsimi: Bachelor i Tregtisë së Jashtme, Universiteti i Tregtisë së Jashtme Hanoi

Nguyen Thi thu huyen

Nguyen Ngoc Minh

Nguyen Ngoc Minh iu bashkua Hot me Kupën e Botës 2022 me dëshirën për të mbështetur ekipin SWISS.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Lindur: 3 shtator 1997
 • Vendlindja: Hai Phong
 • Zodiaku: Virgjëresha
 • Arsimi: Bachelor i Akademisë Finance

Nguyen Ngoc Minh

Hoai Phuong Anh

Duke iu bashkuar Hot-it me Kupën e Botës 2022, vajza Hoai Phuong Anh shpreson që skuadra e KAMERUN-it të shkëlqejë në sezonin më të madh të futbollit në planet.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 21.11.2003
 • Vendlindja: Ha Nam
 • Shenja e zodiakut: Ha Nam
 • Arsimi: Student në Shkollën Qendrore të Edukimit Artistik

Hoai Phuong Anh

Lista e llogarive në Facebook të 4 vajzave Tavolina familjare

Phung Thi Dieu Thuy

Phung Dieu Thuy iu bashkua Hot për dashurinë e ekipit portugez. Kjo është edhe gjuha e dytë që po mëson.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 1 maj 1999
 • Vendlindja: Hanoi
 • Shenja e zodiakut: Demi
 • Arsimi: Bachelor i Universitetit të Hanoi

Phung Thi Dieu Thuy

Nguyen Tuong Vy

Vajza Nguyen Tuong Vy erdhi në Hot me Kupën e Botës 2022 këtë vit për të bërë tifo për ekipin e Ghanës.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 8/12/2002
 • Vendlindja: Hanoi
 • Zodiaku: Luani
 • Edukimi: Student në Universitetin e Bankës

Nguyen Tuong Vy

Le Thi Phuong Thao

URUGUAI është vendi ku vajza Le Thi Phuong Thao brohorit gjatë sezonit të nxehtë me Kupën e Botës të këtij viti.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Datëlindja: 12/3/1997
 • Vendlindja: Nghe An
 • Zodiaku: Peshqit
 • Arsimi: Bachelor në Universitetin e Tregtisë së Jashtme

Le Thi Phuong Thao

Nguyen Lan Nhi

Hotgirl Nguyen Lan Nhi është vajza që shkaktoi ethe te fansat kur Hot dhe Kupa e Botës mbajtën seancën e parë të casting-ut. Ajo bëri tifo për ekipin korean në GRUPI H të turneut.

 • Lidhjet në Facebook:
 • Data e lindjes: 30 gusht 2000
 • Vendlindja: Hanoi
 • Zodiaku: Virgjëresha
 • Arsimi: Student në Universitetin Kombëtar të Hanoi

Nguyen Lan Nhi

Këtu është një përmbledhje e artikullit Lista e 32 vajzave në Facebook në Kupën e Botës 2022 Mirë Shkolla e mesme Yen Tran më i detajuar. Nëse artikulli ju duket i dobishëm, mos harroni të klikoni pëlqimin, shpërndani ose lini një koment në seksionin e komenteve poshtë artikullit!

Cảm ơn bạn đã đọc bài viết [Full Link] Danh sách Facebook 32 cô gái World Cup 2022 . Đừng quên truy cập Cakhia TV kênh trực tiếp bóng đá số 1 Việt Nam hiện nay để có những phút giây thư giãn cùng trái bóng tròn !

By Cakhia TV

Link xem trực tiếp bóng đá hôm nay tốc độ cao, chất lượng full HD rõ nét nhanh nhất, không bị chặn. Cakhia TV xem bóng đá mọi lúc mọi nơi cùng dàn bình luận viên tiếng Việt, hướng dẫn soi kèo các trận thi đấu hấp dẫn.

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *